Kredi Piyasası

Temmuz Ayının İlk Faiz İndirimi Akbank’tan! Akbank 2020 Konut Kredisi Faiz Oranları Güncellendi!

Konut kredisi faiz oranları yaz kampanyaları herkes tarafından merakla araştırılıyor. Bugün son dakika olarak paylaşacağımı bu haberde Akbank konut kredisi faiz oranları güncellendi. Düşük faizle konut kredisi veren bankalar arasında yerini alan Akbank, Temmuz ayının ilk gününde indirim duyurusunu paylaştı. Buna göre Akbank yeni konut kredisi kampanyası konusunda bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar haberimizden tüm detaylara anında ulaşabilir.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü!

Temmuz ayının ilk faiz indirim duyurusu Akbank’tan geldi. Bankanın resmi web sayfasından yapılan açıklamaya göre eşit taksitli olarak kullanılabilecek olan yeni konut kredisinde 120 ay vade imkanı da sunulacak. Bizler de Temmuz 2020 Akbank konut kredisi faiz oranları ile beraber 100.000 TL için aylık ödeme planını sizlerle paylaşıyoruz.

Akbank bugüne kadar konut kredisi faiz oranını 0,92 olarak sunuyordu. Bugün itibariyle artık 36 ay vadeye kadar 0,85 faiz imkanı sunulacak. Akbank üzerinden konut kredisi almak isteyenler 37 – 60 ay vade arasında 0,89 faizle, 61 – 120 ay vade arasında ise 0,92 faiz oranından yararlanabilecek.

Temmuz 2020 Akbank konut kredisinde eşit taksitli ve sabit faizli ödemeler söz konusu olacak. Yani aylık ödemeler değişmeyecek. Bu nedenle faiz oranlarındaki dalgalanmalardan etkilenmeden konut kredisi alınabilecek.

Akbank 100.000 TL Konut Kredisi Hesaplama

36 ay vadeye kadar 0,85 faizle 100.000 TL konut kredisi almak isteyen vatandaşlar aylık 3,236 TL taksit ödemesi yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı