Kredi Piyasası

Kamu Bankalarından Renault Megane Sedan ve Clio Modelleri için Yeni Taşıt Kredisi Faiz Oranları Açıklandı!

0,49 faizli tarihi taşıt kredisi kampanyasında anlaşmalı markalar arasında bulunmayan Renault için 3 kamu bankasından bir duyuru paylaşıldı. Renault Finans sayesinde başlatılan kampanyada 6 ay ertelemeli olarak düşük faizli kredi alınabilecek.

Renault Finans Kampanyası Dahilinde Şimdi Al 2021 Ocak’ta Öde!

Renault Finans kampanyasının duyurulmasıyla beraber vatandaşlar araştırmalarına başlarken kredi kapsamında 6 ay erteleme şansı da olacak. Renault finans konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kredi kullanımının Renault Finans’tan yapılması halinde aylık taksit ödemeleri 2021 yılının Ocak ayında başlayacak. Ayrıca kredilendirme oranı, otomobilin fatura bedelinin en çok yüzde 50’sine kadar uygulanacak” denildi.

Başlatılan yeni taşıt kredisi kapsamında vatandaşlar araç fatura tutarı ile beraber verilen kredi arasındaki farkı araç peşinatı olarak ödeyecek. Kredinin faiz oranı ise yüzde 0,94 olarak uygulanacak.

30 Haziran 2020 tarihine kadar alınabilecek bu kredide Yeni Clio Joy 1,0 SCE 72 BG araç için 109 bin 400 TL olan satış fiyatı üzerinden 45 bin TL’ye kadar 0,94 faizle 36 ay vadede kredi alınabilecek. Bu araç için aylık ödenecek kredi taksit tutarı ise 1,999 TL olacak. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar en yakın kamu bankaları şubesine giderek hizmet alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı